Ürünlerimi iade etmek için herhangi bir ödeme yapmam gerekir mi?

Sunduğumuz iade yöntemleri kullanıldığında Percin.net iadeleri her zaman ücretsizdir.

Ürünü nasıl iade ederim?

Evden teslim alma: İsterseniz, ürünün evden teslim alınmasını talep edebilirsiniz. 1-2 iş günü içinde paketi teslim alması için bir kurye göndereceğiz.

Lütfen giriş yapın ve hesabım > iadeler bölümündeki adımları izleyin. Percin.net internet sayfasına kayıtlı değilseniz, lütfen sipariş onay e-postasında size gönderilen bağlantıyı kullanın.

Ürünler orijinal durumlarında olmalıdır ve ürünlere ait faturayı sunmanız gerekir. Parfümler açılmamış orijinal paketlerinde iade edilmelidir. 0 ile 36 aylık bebeklerin iç çamaşırları haricinde, iç giyim ürünleri iade edilemez.

Ürünün her zaman para iadesi talebinin öncesinde satın alınmış olması gerektiğini lütfen unutmayın.

Ürünü nasıl iade etmem gerekir?

Bütün iadeler, gönderi onay e-postasından itibaren bir ay içinde yapılmalıdır. Satınalma koşulları hakkında daha fazla bilgi.

Geri ödemeyi nasıl alırım?

İade işlemi onaylandığında, satın alma işleminde kullandığınız ödeme yönteminin aynısı kullanılarak geri ödemeniz yapılacaktır.

Geri ödememi ne zaman alacağım?

İade işlemi onaylandığında (ürünler mükemmel durumda ve içlerindeki etiketlere zarar gelmemiş olmalıdır), geri ödemenin birkaç gün içinde tarafınıza gönderileceğini belirten bir onay e-postası alacaksınız.

Kredi kartınıza yapılan ödemelerin daima bankanıza/finans kuruluşunuza bağlı olacağını unutmayın.

Geri ödeme tutarı yanlışsa ne yapmam gerekir?

Müşteri hizmetleri departmanımız ile iletişime geçin, sorunu mümkün olan en hızlı şekilde çözelim.

Para iade işlemi için hangi belgeler gereklidir?

İade hakkını kullanabilmek için aşağıda ki belgeler gereklidir:

Tarafınıza e-arşiv faturası iletilmesi durumunda (Serbest Meslek Sahipleri dışında) lütfen her bir iade etmek istediğiniz ürün için iade bölümünde bulunan bilgileri giriniz (Ürünü işaretleyin, iade etmek istediğiniz adeti onaylayın ve her bir satır için toplam iade tutarını yazın) ve belgeyi imzalayın.
Eğer sipariş şirket bünyesinde yada serbest meslek sahipleri tarafından yapıldı ise e-faturanız ile birlikte şirketiniz yada sizin adınıza hazırlanmış bir iade faturası eklemeniz gerekmektedir.
Percin.net iade dönemi geçtikten sonra gönderilen veya bildirilen iadeleri ya da alındıkları durumda olmayan ürünlerin iadesini reddetme hakkını saklı tutar.